Reference stěhování

Moje reference: s firmou VAŠE stěhování mám vynikající zkušenost.

.

Využila jsem jejich služeb a byla jsem velmi spokojená. Stěhování jim šlo fakt rychle a přitom si dávali pozor, aby nic nepoškodili. Šikovná a milá parta. Nebyly žádné problémy. Určitě doporučuji.

Zpěvačka, účastnice Hlasu Československa a bývalá redaktorka internetu v pořadu Snídaně s Novou, Alžběta Pažoutová 

Moje reference: Několikrát jsem při různých příležitostech sama využila či dalším zprostředkovala stěhovací služby Vaše stěhování. Je to mimořádně sympatická parta stěhováků, jsou rychlí a spolehliví. Zaujalo mě i to, jak opatrně zachází se stěhovanými věcmi. Rozhodně doporučuji.

Design Studio Chatty, MgA. Radka Sirková

Moje reference: Po úvodní výborné zkušenosti se stěhovacími službami firmy Vaše stěhování, jsme letos opět využili jejích služeb. Stěhování naší kanceláře proběhlo i tentokrát na jedničku. Mohli by se klidně jmenovat rychlé stěhování.

Realitní kancelář Dům realit.cz, pobočka Kralupy nad Vltavou, ředitelka, Monika Maříková

Moje reference: Se stěhovacími službami Vaše stěhování jsme udělali dobrou zkušenost. Doporučuji.

ART JGS, s.r.o., projektování a instalace osvětlovací, zvukové a projekční, techniky, Pavel Podzimek

Moje reference:  S firmou Vaše stěhování mám bezkonkurenčně nejlepší zkušenosti. Výborně komunikují a udělají, co se dohodne. Využívám jejich služeb kdykoli potřebuji já nebo někdo z mých blízkých něco přestěhovat. Velmi doporučuji.“

Oblastní ředitel České spořitelny pro část Prahy, Daniel Hýzl

Moje reference: Opakovaně jsme využili stěhovacích služeb Vaše stěhování a byli jsme nadmíru spokojení. Stěhováci byli vždy příjemní a odvedli skvělou práci.

ZŠ Libčice nad Vltavou, ředitelka

Moje reference: Vaše stěhování by se klidně mohlo jmenovat naše stěhování, protože jsme jejich služby využili opravdu mnohokrát. Je příjemné vědět, co mohu očekávat a být si jistá, že se na stěhováky mohu spolehnout. Stěhování jde jako na drátkách. Srdečně doporučuji.

Cesty domů, Mgr. Vendula Bratinková

Moje reference: Několikrát jsme stěhovali naši kancelář nebo vybavení tiskárny po Kralupech a vždy jsme využili služeb Vaše stěhování. Jsou spolehliví, ochotní se přizpůsobit i narychlo  najít termín, který nám vyhovuje. Vzhledem k hodinové sazbě a rychlosti jsou i cenově bezkonkurenční.

Colorum.cz, reklamní agentura, Pavel Gartner

Moje reference: Pravidelně využíváme servis Vaše stěhování při různých příležitostech, kdy je třeba něco někam převézt soukromě i v rámci svých firemních aktivit. Dobře komunikují, jsou spolehliví, opatrní a práce jim jde od ruky. Jsou dostatečně flexibilní a ochotně plní přání zákazníků. Velmi doporučuji.

Adam Eva Wedding Planners, Youngberry s.r.o., Mgr. Klára Šedivá