Stěhovací služby Vaše stěhování

 

Naše stěhovací služby

 

Kvalifikace a praxe

Kvalifikaci na stěhováky získávají naši pracovníci letitou praxí pod vedením zkušených vedoucích stěhovacích týmů. Kromě potřebných dovedností se celý tým našich pracovníků naučil přistupovat s úctou jeden k druhému, naší práci i k Vám, našim zákazníkům. Naše stěhovací služby jsme tak za roky poctivé práce vybrousili do současné podoby, kterou ocení všichni, kdo právem očekávají rychlý a efektivní servis.

Náš záměr „přátelského a levného stěhování“ se nám daří naplňovat, což je zjevné z  bezpočtu spokojených ohlasů na stěhovací služby. které jsme v uplynulých letech poskytli. Velice si vážíme věrnosti a referencí těch, kteří se k nám stále vracejí s novými zakázkami.

 

Naše zkušenosti se stěhováním

Stěhujeme od roku 2006 a odstěhovali jsme úspěšně stovky domácností. Nabízíme stěhovací služby prověřené časem a potvrzené kvalitou naší práce.

Kromě toho, že můžete přijmout stěhovací servis od mimořádně srdečného a proškoleného týmu našich pracovníků, nepotřebujete utratit zbytečně ani korunu navíc – další důvod proč si vybrat v labyrintu nabídek stěhovacích a vyklízecích služeb právě nás.

Pevně věřím, že v tomto roce budeme poskytovat stejný a ještě vyšší standard služeb, na který jsou naši zákaznici zvyklí, abychom i nadále byli v poměru cena/kvalita pro stěhování v Praze a okolí neporazitelní.

S přáním mnoha bezstresových přesunů a převozů,

za VAŠE stěhování

Petr Tichý

ředitel