Renault Master – náš nový stěhovací vůz

Renault Master skříň – k Vašim službám.

Pro vás, naše zákazníky, jsme pořídili nový stěhovací vůz  – Renault Master skříň – po všech stránkách lepší,  než naše původní stěhovací auto.  Ve skříni je spoustu místa pro vaše stěhované věci, polstrované lišty a úchyty pro jejich bezpečnost. Vpředu v kabině je komfort pro náš tým i pro Vás, pokud se s námi někam vezete. Náš nový Master je v záruce, má najeto pár tisíc kilometrů, takže se na něj můžeme spolehnout a vy se  můžete spolehnout na nás.

 

Renault Master

Renault Master

 

 

Maximální bezpečnost

Renault Master je vybaven ABS, AFU, ESP, elektronickým brzdovým systémem a nouzovou brzdou. Brzdná dráha je 42 m ze 100 km/h. Díky automatickým světlům, nastavitelným světlometům, stěračům s automatickou detekcí dešte, regulaci trakce a elektronické kontrole stability si mužete být jisti, že řídíte vozidlo, které vám dává jistotu a bezpečnost za všech situací. Aby bylo dosaženo maximální bezpečnosti, je Renault Master vybaven vysoce účinnými airbagy jak u řidice, tak i spolujezdce. Tříbodové navíjecí bezpečnostní pásy s přepínačem jsou výškově nastavitelné, aby se řidiči za volantem dokonale prizpůsobily.

 

Výjimečná spolehlivost

Renault Master představuje příkladnou spolehlivost a vynikající mechanickou odolnost. A díky intervalům pro povinný servis, plánovaný po každých 40 000 km, je riziko prostojů minimální.

| Rubriky: Novinky