Nové webové stránky jsou tady! www.vasestehovani.cz

S velkou radostí oznamujeme, že jsme spustili naše nové webové stránky. Při jejich tvorbě jsme usilovali o to, abychom vás potěšili moderním designem a přehledným umístěním obsažených informací.  Naším cílem je, abyste se snadno a rychle orientovali a našli vše, co potřebujete vědět.

Na stránkách budeme i nadále pracovat a rozšiřovat jejich obsah. Věříme, že se vám naše nové webové stránky budou líbit a povzbudí vás ke spolupráci s námi.  Ke kontaktu můžete využít praktického kontaktního (resp.poptávkového) formuláře. Budeme velmi vděční za jakékoli poznámky či připomínky ke stránce.

 

Nové webové stránky

Nová webová stránka – vasestehovani.cz

 

Nové webové stránky od mediacentrum.cz

Tvorba webové prezentace se skládá z několika procesů. Zásadní je výběr domény, zajištění hostingu, navržení grafiky a zajištění redakčního systému (CMS). Nám se osvědčil systém WordPress, který dokáže vytvořit vhodnou strukturu i pro vyhledávače, jenž je důležitá z hlediska SEO. Naším cílem je spokojený návštěvník internetových stránek, který rychle našel to, co hledal.

Webdesign www stránek a grafické práce

Základem každé plnohodnotné internetové stránky je grafika. Grafickou podobu webu tvoří struktura a vzhled webové stránky. Náš webdesigner vždy individuálně navrhne vizuální podobu vaší internetové stránky. Výsledným produktem jsou moderní, vkusné, funkční a originální webové stránky. Ke každému webu dnes neodmyslitelně patří bannerová reklama. Náš grafik tvoří bannery jak ve specifických rozměrech tak i nestandardních velikostech.

Správa webových stránek od MEDIACENTRUM GROUP a.s

Po vytvoření webových stránek nabízíme jejich správu. Pokud se vyskytnou nějaké problémy, nebo když si klient přeje úpravu webu, jsme vždy připraveni rychle pomoci. Také se staráme o hosting webových stránek.

 Administrace webových stránek klientem

Námi využívaný redakční systém WordPress umožňuje našim klientům, aby pohodlně a velmi rychle měnili, doplňovali nebo vytvářeli stránky nebo příspěvky.

| Rubriky: Novinky