Vyklízecí služby v Praze a okolí

Vyklízení

Jsme Vaše stěhování

Provádíme vyklízení

bytů, rodinných domů, půd, sklepů, likvidace pozůstalostí, vyklízení bytových i nebytových prostor.

 

Zkušenosti s vyklízením

Máme mnohaletou zkušenost s vyklízením všeho druhu, odvozu věcí různé kvality i z různého prostředí – v tom jsme jako doma, tady můžete počítat s naší pomocí.

 

Cena za vyklízecí práce

Poskytujeme přibližný odhad ceny menšího vyklízení po telefonické konzultaci a náš pracovník upřesní cenu přímo na místě před začátkem prací. U většího vyklízení nabízíme zdarma návštěvu našeho pracovníka, který  vše důkladně prohlédne, zohlední všechny okolnosti Vaší situace a stanoví předem celkovou cenu celé akce.

 

Cena za vyklízení je určena podle druhu a množství vyklízeného materiálu + hodinová  sazba (viz. ceník).

 

Odvoz nepotřebných věcí a jeho cena

V rámci Vašeho stěhování Vám můžeme nabídnout i odvoz nepotřebných věcí a nábytku. Zajistíme odvoz již nepoužitelných věcí na skládku nebo do sběrného dvora.

Nábytek, který je ještě v dobrém stavu, odevzdáme do dobročinného obchodu. Odvoz nepotřebného nábytku pro dobročinné účely – tzv. nábytek za odvoz – poskytujeme i jako samostatnou službu, která je zcela ZDARMA. Tak můžete spojit pro Vás potřebné s užitečným. O přebytečný nábytek bude postaráno a ještě tak pomůžete lidem, kteří Vaši pomoc potřebují. Do dobročinného obchodu přijímáme i bytové doplňky, nádobí, obrazy, ornamenty a funkční domácí spotřebiče. Pokud nám chcete pro Vás již nepotřebné předměty darovat, zavolejte nebo pošlete fotografie na info@vasestehovani.cz

 

Vyklízení i odvoz do dobročinného obchodu můžete objednat na telefonním čísle: 734 310 224