Stěhování domácností, bytů a domů

stěhování

Jsme Vaše stěhování

Potřebujete přestěhovat byt nebo rodinný domek? Zdají se vám ceny za odvoz Vašeho nově koupeného nábytku nepřijatelné a dodací lhůty příliš dlouhé?

Nechcete platit zbytečně moc a obáváte se, že Vás stěhování nebo přeprava vyjde příliš draho? Nepotřebujete „extra placený –  extra servis“ ale dali byste přednost partě stěhováků, která si nenaúčtuje nic navíc a přitom udělá potřebnou službu s úsměvem?

  Potom využijte naší služby stěhování domácností.

Nabízíme Vám prověřené stěhovací služby. Zajistíme levně, rychle a spolehlivě Vaše stěhování. Stojí za námi 10 let poctivé práce a stovky spokojených zákazníků.

Stěhování můžete objednat na telefonním čísle: 734 310 224

Budeme od Vás potřebovat stručný popis a množství stěhovaných věcí, datum a čas, kdy potřebujete přestěhovat, adresu, kam máme auto přistavit a Vaše kontaktní telefonní číslo.

Pokud si budete přát, zajistíme montáž (případně demontáž) nábytku. Máme pracovníky s potřebným vybavením, aby provedli montážní služby k Vaší plné spokojenosti.

Ve způsobu organizace naší práce si klademe za cíl snížit náklady na přípravu a provoz co nejníže, abychom vás – naše zákazníky nezatěžovali žádnými zbytečnými poplatky. Samozřejmostí je zachování vysokého standardu našich služeb. Zodpovědní pracovníci a vedoucí našich stěhovacích týmů mají mnohaletou zkušenost.

.

Desatero nápadů, jak vaše stěhování zrychlit, zjednodušit a zlevnit:

  1. Zamluvte si termín včas
  2. Objednejte si dostatečný počet pracovníků
  3. Zajistěte volný příjezd pro stěhovací vozidlo
  4. Zabezpečte místo pro parkování, co nejblíže vchodu do vašeho domu
  5. Informujte ostatní obyvatele domu nebo nejbližší sousedy o stěhování
  6. Začněte balit včas – nejlépe několik dní předem
  7. Nepřetěžujte krabice
  8. Vyprázdněte úložné prostory
  9. Velké kusy nábytku, pokud možno rozmontujte
  10. Buďte v klidu, starosti a práci nechte na nás