Naše nabídka stěhování v Praze a okolí

nabídka stěhování

Jsme Vaše stěhování.

Stěhování domácností

Nepotřebujete „extra placený – extra servis“ ale dali byste přednost partě stěhováků, která si nenaúčtuje nic navíc a přitom udělá potřebnou službu s úsměvem? Potom jste na správné adrese.

V oblasti stěhování bytů a domů vám naše firma nabízí kvalitní prověřené služby. O vše se postarají zkušení pracovníci, kteří ručí za bezpečnost Vašich věcí.

 

Stěhování firem

Stěhování firmy bývá nákladné. Pokud ho svěříte nám, nabízíme levné a rychlé stěhování bez zbytečných průtahů a při zachování vysokého standartu služby.

Chcete-li prostě jenom odstěhovat, potom využijte právě našich služeb. Náš prověřený tým pracovníků zajistí rychlý a efektivní servis.

Nábytek, který už dosloužil, eko zlikvidujeme a již nepotřebné a přesto použitelné vybavení charitativně zužitkujeme. Samozřejmě pro nás není problém provést stěhování firmy v sobotu nebo v pro Vás příhodné časy, aby chod společnosti nebyl výrazně narušen. Stěhování i odvoz odpadu zvládáme v rámci jedné akce.

 

Vyklízecí práce

Máme mnohaletou zkušenost s vyklízením všeho druhu, odvozu věcí různé kvality i z různého prostředí – v tom jsme jako doma, tady můžete počítat s naší pomocí. Navíc nábytek, který je ještě v dobrém stavu, odevzdáme do našeho dobročinného obchodu.

Odvoz nepotřebného nábytku pro dobročinné účely – tzv. nábytek za odvoz – poskytujeme i jako samostatnou službu.  Tak můžete spojit pro vás potřebné s užitečným. O přebytečný nábytek bude postaráno a ještě tak pomůžete lidem, kteří pomoc potřebují.